News
Next Events
STEAK FESTIVAL
EC Bowling
Become a member?
Follow us!
Sportcalendar 2023-24 (NEW !)
IEDEREEN DOOF
Log in
NL
FR
Log in
Sign In
Search
News
Next Events
STEAK FESTIVAL
EC Bowling
Become a member?
Follow us!
Sportcalendar 2023-24 (NEW !)
IEDEREEN DOOF
NL
FR
Log in
Sign In
Ligue Sportive Francophone des Sourds
Atletiek
Bowling
Mountainbike
Padel
Petanque
Triathlon
Vechtsport (Judo-Karate-Taekwondo)
Wielrennen
E.S.S. Mons
Etoile Silencieuse Sportive de Mons
Handy links
Facebook
News
Kampioenschap van Belgie van Bowling Individueel "Handicaps"
ma. 27 nov. '23
Kampioenschap van vlaanderen van Bowling individueel 10-09-2023
ma. 11 sep. '23
Rugtier Antoinette 1941-2022
zo. 13 nov. '22
Het nieuwe padelseizoen gaat van start met interclubs!
di. 27 sep. '22
Padel
Team Belgium volledig in een nieuw jasje!
ma. 21 mrt. '22
Atletiek
Vechtsport (Judo-Karate-Taekwondo)
Deaflympics
WK Judo in Versailles was succesvol voor de Belgen!
do. 4 nov. '21
Sports
Atletiek
3 clubs
D.H.C. Kortrijk
E.S.S. Mons
K.S.K.D. Brugge
Bowling
8 clubs
A.S.S.M. Charleroi
D.H.C. Kortrijk
E.S.S. Mons
K.D.S. Antwerpen
K.S.K.D. Brugge
K.S.V. Surdac Gent 1921
R.L.S. Bruxelles
Woluwe S.S.B.
Mountainbike
2 clubs
E.S.S. Mons
K.S.V. Surdac Gent 1921
Padel
8 clubs
C.S.S. Namur
D.H.C. Kortrijk
E.S.S. Mons
Forza Deaf
K.S.K.D. Brugge
K.S.V. Surdac Gent 1921
R.L.S. Bruxelles
Sport V.G.T. Mechelen
Petanque
11 clubs
A.S.S.M. Charleroi
C.S.S. Namur
D.H.C. Kortrijk
E.S.S. Mons
K.D.S. Antwerpen
K.D.S. Turnhout
K.S.K.D. Brugge
K.S.V. Surdac Gent 1921
R.L.S. Bruxelles
R.U.S.S. Liégeoise
Woluwe S.S.B.
Triathlon
1 clubs
E.S.S. Mons
Vechtsport (Judo-Karate-Taekwondo)
2 clubs
E.S.S. Mons
K.S.V. Surdac Gent 1921
Wielrennen
4 clubs
D.H.C. Kortrijk
E.S.S. Mons
K.S.K.D. Brugge
K.S.V. Surdac Gent 1921
Board
Frankie Picron
Secretaris
Gregory Bertrand
Voorzitter
Jonathan Picron
Penningmeester
All Other Clubs
A.S.S.M. Charleroi
Auvelais
Petanque
Bowling
C.S.S. Namur
Tafeltennis
Badminton
Padel
Petanque
D.H.C. Kortrijk
Zulte
Zwemmen
Padel
Petanque
Wielrennen
Atletiek
Badminton
Biljart
Bowling
Voetbal
Futsal
Volleybal
Forza Deaf
Merelbeke
Padel
K.D.S. Antwerpen
Badminton
Bowling
Petanque
K.D.S. Turnhout
Biljart
Petanque
Schaken
K.S.K.D. Brugge
Koolkerke
Atletiek
Bowling
Padel
Petanque
Wielrennen
Futsal
K.S.V. Surdac Gent 1921
Badminton
Vechtsport (Judo-Karate-Taekwondo)
Mountainbike
Wielrennen
Schaken
Petanque
Bowling
Padel
Volleybal
Futsal
R.L.S. Bruxelles
Sint-Joost-ten-Node
Bowling
Padel
Badminton
Petanque
Tafeltennis
Schaken
Futsal
R.U.S.S. Liégeoise
Liège
Petanque
Badminton
Sport V.G.T. Mechelen
Mechelen
Padel
U.S.S. Bruxelles
Woluwe S.S.B.
Petanque
Badminton
Bowling
Schaken
Zèbre Charleroi
Futsal